2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba veřejné zeleně v České Lípě
Beschreibung: Předmětem VZ je poskytování komplexních služeb spojených s údržbou veřejné zeleně v České Lípě, tj. komplexní údržba veřejné zeleně ve vlastnictví města Česká Lípa. Součástí těchto služeb je také zajištění a provedení všech opatření organizačního a technologického charakteru k řádnému provedení předmětu VZ. Účelem plnění předmětu VZ je systematická a periodická péče o městskou zeleň v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, zákonem č. 128/2000Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 273/2022 Sb., o rostlinolékařské péči, ve znění pozdějších předpisů. Skutečné množství požadovaných činností se bude řídit potřebou zadavatele a nepřesáhne rozsah stanovený v této zadávací dokumentaci. VZ je rozdělena do třech samostatných částí, a to: 1. část VZ – údržba veřejné zeleně v obvodu I. Obvod I. zahrnuje území severní části města Česká Lípa mezi silnicí II/262 a I/9, tj. sídliště Slovanka, Střelnice, Sever, Lada, Újezd, ul. Mikovcova, Havlíčkova, Klášterní, centrum města, kruhové objezdy a Městský park. 2. část VZ – údržba veřejné zeleně v obvodu II. Obvod II. zahrnuje území jižní části města pod silnicí II/262 a obce – sídliště Holý vrch, B. Němcové, Dolní Libchava, park Milady Horákové, park Bulharská, park ČD, park a ul. 5. května, Smetanovo nábřeží, Kozákova, Pod Hůrkou, Škrétova, Lukostřelecká, U Kola, Manušice, Častolovice, Písečná, Dobranov, Vítkov, Vlčí Důl, Heřmaničky, Žizníkov, Okřešice, Dolní Libchava, Dubice, Svárov, Nový Žizníkov, cyklostezka Vlčí Důl a Písečná a zatravněné plochy podél komunikace Mimoňská. 3. část VZ – údržba veřejné zeleně v obvodu III. Obvod III. zahrnuje území severní části města mezi silnicí II/262 a I/9 – sídliště Špičák, Stará Lípa, Křížový park, Park 28. října, Starý újezd, zatravněné plochy podél komunikace Purkyňova, kruhové objezdy U nemocnice.
Interne Kennung: VZ/006/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77313000 Pflege von Parkanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ – údržba veřejné zeleně v obvodu II
Beschreibung: Předmět VZ je systematická a periodická péče o městskou zeleň v souladu se zákonem č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, zákonem č. 128/2000Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů a zákonem č. 273/2022 Sb., o rostlinolékařské péči, ve znění pozdějších předpisů. Skutečné množství požadovaných činností se bude řídit potřebou zadavatele a nepřesáhne rozsah stanovený v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: II. obvod
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Objednatel si vyhrazuje ve smyslu § 100 odst.1 zákona níže uvedené změny závazku ze smlouvy o dílo: Cena plnění může být měněna pouze v souvislosti se změnou DPH nebo z důvodu změn sazeb poplatku za ukládání odpadů a nebezpečných odpadů, stanovených obecně závaznými předpisy. Dodavatel je oprávněn zvýšit cenu plnění s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku počínaje rokem 2025 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, a to pouze v případě, že míra inflace přesáhne 2 % (slovy: dvě procenta). Dodavatel je v každém roce oprávněn zvýšit cenu podle předchozího odstavce nejvýše o 5 % (slovy: pět procent); to platí i v případě, že míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje.