See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr autobusových dopravců od 2021 – části 1 až 34
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon veřejných služeb za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon o veřejných službách“) na území Jihomoravského kraje.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Část 19 veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 162, 252, 254, 255, 256, 257,259, 261, 262, 272, 274, 275.
Interne Kennung: Část č. 19
Los: LOT-0004
Titel: Část 18 veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 251, 253, 254, 255, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277.
Interne Kennung: Část č. 18
Los: LOT-0003
Titel: Část 3 veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 153, 163, 302, 310, 311, 312, 314, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 340, 411.
Interne Kennung: Část č. 3
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 41, 71, 153, 302, 303, 310, 311, 312, 313, 320, 321, 330, 331, 333.
Interne Kennung: Část č. 1
Los: LOT-0002
Titel: Část 2 veřejné zakázky
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je výběr autobusových dopravců pro uzavření smluv o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové osobní dopravě pro autobusové linky č. 153, 302, 310, 311, 312, 314, 331, 333, 334, 340, 411.
Interne Kennung: Část č. 2