515888-2026 - Auftragsänderung
Kroatien – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – REKONSTRUKCIJA GLAVNOG DOVODNOG VODOOPSKRBNOG CJEVOVODA DELOVI – BJELOVAR
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: REKONSTRUKCIJA GLAVNOG DOVODNOG VODOOPSKRBNOG CJEVOVODA DELOVI – BJELOVAR
Beschreibung: Predmet nabave je rekonstrukcija 19,6 km postojećeg glavnog dovodnog vodoopskrbnog cjevovoda Delovi – Bjelovar te izrada izvedbenih projekata te projekata i snimaka izvedenog stanja, provedba testova po dovršetku, uključivo s provedbom tehničkog pregleda, sukladno Pravilni
Interne Kennung: VV-2-2023/V
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0000