See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Stichting ABSA - Chromebooks en toebehoren
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van chromebooks en toebehoren ten behoeve van Stichting Algemene Bijzondere Scholengroep Amsterdam. Deze opdracht is gepubliceerd in T7156 DAS OIG Chromebooks.
Vorherige Bekanntmachung: 645503-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000