2. Verfahren
Verfahren
Titel: 15/2026 Dostawa paliwa okrętowego o kodzie NATO F-75
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa okrętowego o kodzie NATO F-75 wykonywana w latach 2026, 2027 i 2028, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi i klauzulą jakościową ujętymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zamieszczonymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ, przy czym dostawy te w roku 2027 i 2028 będzie wykonywana pod warunkiem, że Zamawiający otrzymał potwierdzenie od Instytucji Eksperckiej, że w roku budżetowym odpowiednio 2027 oraz 2028 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie części lub całej dostawy realizowanej kolejno w roku 2027 oraz 2028 roku. Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia dysponowania środkami finansowymi powiadomi Wykonawcę pisemnie lub faxem lub mailem o konieczności realizacji części lub całej dostawy w roku 2027 i 2028, odpowiednio do 22 grudnia 2026 (dotyczy dostaw w roku 2027) i 22 grudnia 2027 roku (dotyczy dostaw w roku 2028).
Vorherige Bekanntmachung: 336212-2026
Interne Kennung: Nr sprawy 15/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa paliwa okrętowego o kodzie NATO F-75
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliwa okrętowego o kodzie NATO F-75 wykonywana w latach 2026, 2027 i 2028, zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi i klauzulą jakościową ujętymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ oraz zamieszczonymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ, przy czym dostawy te w roku 2027 i 2028 będzie wykonywana pod warunkiem, że Zamawiający otrzymał potwierdzenie od Instytucji Eksperckiej, że w roku budżetowym odpowiednio 2027 oraz 2028 otrzyma środki finansowe z przeznaczeniem na wykonanie części lub całej dostawy realizowanej kolejno w roku 2027 oraz 2028 roku. Zamawiający po otrzymaniu potwierdzenia dysponowania środkami finansowymi powiadomi Wykonawcę pisemnie lub faxem lub mailem o konieczności realizacji części lub całej dostawy w roku 2027 i 2028, odpowiednio do 22 grudnia 2026 (dotyczy dostaw w roku 2027) i 22 grudnia 2027 roku (dotyczy dostaw w roku 2028), zgodnie z poniższym zestawieniem: Rok 2026 - ilość podstawowa 2 000 000 kg, ilość w opcji: 6 000 000 kg, razem: 8 000 000 kg Rok 2027 - ilość podstawowa 1 500 000 kg, ilość w opcji: 6 500 000 kg, razem: 8 000 000 kg Rok 2028 - ilość podstawowa 1 500 000 kg, ilość w opcji: 6 500 000 kg, razem: 8 000 000 kg
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający w każdym roku kalendarzowym (2026, 2027 i 2028) przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji (art. 441 ust. 1 ustawy Pzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli w kolumnie „Ilość podstawowa” Rozdziału III SWZ maksymalnie o ilości wskazane w tabeli Rozdziału III SWZ w kolumnie „Ilość w opcji”. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: ŁĄCZNIE w LATACH 2026 - 2028: ilość w opcji: 19 000 000 kg, w tym: w roku 2026: il. w opcji: 6 000 000 kg, w roku 2027: il. w opcji: 6 500 000 kg, w roku 2028: il. w opcji: 6 500 000 kg.