See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku - 30 pakietów
Beschreibung: Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku - 30 pakietów
Interne Kennung: 50/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Pakiet 1 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: Pakiet 2 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Beschreibung: Pakiet 3 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Beschreibung: Pakiet 4 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Beschreibung: Pakiet 5 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Beschreibung: Pakiet 6 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Beschreibung: Pakiet 7 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Beschreibung: Pakiet 8 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Beschreibung: Pakiet 9 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Beschreibung: Pakiet 10 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Beschreibung: Pakiet 11 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Beschreibung: Pakiet 12 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Beschreibung: Pakiet 13 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Beschreibung: Pakiet 14 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Beschreibung: Pakiet 15 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16
Beschreibung: Pakiet 16 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17
Beschreibung: Pakiet 17 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18
Beschreibung: Pakiet 18 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19
Beschreibung: Pakiet 19 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20
Beschreibung: Pakiet 20 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21
Beschreibung: Pakiet 21 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22
Beschreibung: Pakiet 22 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23
Beschreibung: Pakiet 23 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24
Beschreibung: Pakiet 24 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25
Beschreibung: Pakiet 25 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26
Beschreibung: Pakiet 26 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27
Beschreibung: Pakiet 27 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28
Beschreibung: Pakiet 28 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29
Beschreibung: Pakiet 29 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30
Beschreibung: Pakiet 30 Zakup i dostawa sprzętu medycznego sterylnego oraz mikrobiologicznie czystego, jednorazowego użytku
Interne Kennung: 50/2026 Pakiet 30