2. Verfahren
Verfahren
Titel: Witgoed opvanglocatie Hazenweg
Beschreibung: De Gemeente exploiteert aan de Hazenweg 121 te Hengelo, de opvanglocatie. Deze grootschalige opvangvoorziening vervult een belangrijke maatschappelijke functie door tijdelijke huisvesting te bieden aan statushouders, asielzoekers en Oekraïense ontheemden. De locatie is ingericht op langdurig en wordt momenteel verbouwd en uitgebreid om te voorzien in een toenemende behoefte aan opvangcapaciteit. Met het oog op deze uitbreiding wenst Opdrachtgever de voorzieningen voor wassen, drogen en koelen duurzaam, betrouwbaar en toekomstbestendig in te richten. Deze aanbesteding heeft tot doel één (1) leverancier te selecteren die in staat is om passende wasvoorzieningen en koelkasten te leveren ten behoeve van de opvanglocatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Mercell
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39710000 Elektrische Haushaltsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte, 39711100 Kühlschränke und Tiefkühltruhen, 39711130 Kühlschränke, 39713200 Waschmaschinen und Wäschetrockner, 42716120 Waschmaschinen
5. Los
Los: LOT-0000