51594-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Ausbildung im medizinischen Bereich – Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung1. Pełny tytuł: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2. Przedmiotem zamówienia jest Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021- 2027. 3. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załączniki nr 1A i 1B do Zaproszenia. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załącznikach nr 1A i 1B do Zaproszenia oraz we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do Zaproszenia. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika nr 1A-1B do Zaproszenia w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załącznikach 1A i 1B do Zaproszenia należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie pełnienia funkcji kierownika specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w protokole z negocjacji. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A - 1B do Zaproszenia i nr 2 do Zaproszenia. 6. Z uwagi na fakt, iż kierownik specjalizacji może jednocześnie sprawować nadzór nad przebiegiem specjalizacji nie więcej niż trzech osób, Zamawiający nie dopuszcza wskazania tej samej osoby do realizacji zamówienia na więcej niż trzy części zamówienia. Jeżeli Wykonawca została zaproszony do negocjacji na więcej niż trzy części zamówienia, wówczas na każde kolejne trzy części zamówienia zobowiązany jest wyznaczyć inną osobę/inne osoby do realizacji zamówienia – zgodnie z powyższym wymaganiem, spełniającą/e minimalne wymagania merytoryczne określone przez Zamawiającego w Opisie przedmiotu zamówienia w zakresie danej części zamówienia. Szczegółowy opis minimalnych wymagań merytorycznych, jakie musi spełniać osoba wyznaczona do realizacji zamówienia zawarty jest w Załącznikach nr 1A i 1B do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung817376-2025
Interne KennungSPZOZ/FERS 01.13/3/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 1 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 1 zamówienia
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 2 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 2 zamówienia
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 3 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 3 zamówienia
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 4 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 4 zamówienia
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 5 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 5 zamówienia
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 6 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 6 zamówienia
LosLOT-0007
TitelCzęść nr 7 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 7 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 7 zamówienia
LosLOT-0008
TitelCzęść nr 8 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 8 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 8 zamówienia
LosLOT-0009
TitelCzęść nr 9 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 9 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 9 zamówienia
LosLOT-0010
TitelCzęść nr 10 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 10 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 10 zamówienia
LosLOT-0011
TitelCzęść nr 11 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 11 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 11 zamówienia
LosLOT-0012
TitelCzęść nr 12 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 12 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 12 zamówienia
LosLOT-0013
TitelCzęść nr 13 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 13 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 13 zamówienia
LosLOT-0014
TitelCzęść nr 14 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 14 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 14 zamówienia
LosLOT-0015
TitelCzęść nr 15 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 15 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 15 zamówienia
LosLOT-0016
TitelCzęść nr 16 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 16 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 16 zamówienia
LosLOT-0017
TitelCzęść nr 17 zamówienia
BeschreibungCzęść nr 17 zamówienia: Pełnienie funkcji kierownika specjalizacji (dla 1 specjalizanta - szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychologii klinicznej).Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1A-1B do Zaproszenia.
Interne KennungCzęść nr 17 zamówienia