2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bestek Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 (3 percelen)
Beschreibung: Bestek Integraal onderhoud Openbare ruimte inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 inclusief Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen. Geografisch is gemeente Weert in 3, min of meer gelijke, percelen verdeeld.
Interne Kennung: S&G/2025-442
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europees openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bestek Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 1 (Noordwest)
Beschreibung: Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 1 (Noordwest) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 1 (Noordwest) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
Los: LOT-0002
Titel: Bestek Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 2 (Noordoost)
Beschreibung: Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 2 (Noordoost) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 2 (Noordoost) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bestek Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 3 (Zuid)
Beschreibung: Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 3 (Zuid) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen Integraal onderhoud Openbare ruimte 2026 Perceel 2 (Noordoost) inclusief Raamovereenkomst Aanleg en renovatie Groenvoorzieningen
Interne Kennung: 3