See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Kantoormeubilair werkplekken - Steenwijkerland
Beschreibung: Doel van deze aanbesteding is het vervangen van de bestaande werkplekken door meubilair welke voorziet in de best passende vorm en uitstraling, waarbij het meubilair in grote mate voorziet in gebruikerscomfort om een prettige en verantwoorde werkplek te realiseren voor de medewerkers. Het betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van één jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog één keer te verlengen met één jaar door het lichten van het optiejaar. De maximale looptijd is daarmee twee jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren; initieel ofwel na het lichten van het optiejaar. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2026-MEUB-304177
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Bureaus
Beschreibung: De levering van de bureaus geldt als perceel 1 van deze opdracht, dit perceel zal aan één opdrachtnemer worden gegund. De bureaus mogen zowel nieuw als refurbished worden aangeboden, mits wordt voldaan aan de doelstellingen, w.o. Uniformiteit en beheer. Hierbij expliciet opgemerkt dat alle werkplekken dienen te worden ingericht met exact dezelfde, gelijke bureaus. De gemeente heeft geen voorkeur voor nieuw of refurbished; in beide gevallen dient de duurzaamheid van het aangeboden meubilair gemotiveerd te worden. Na gunning dient de opdrachtnemer de opdracht nader te definiëren met Opdrachtnemer; hierbij valt te denken aan de definitieve aantallen, kleurstelling en uitvoering. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Overeenkomst met een initiële looptijd van één jaar. Na deze periode heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Overeenkomst nog één keer te verlengen met één jaar door het lichten van het optiejaar. De maximale looptijd is daarmee twee jaren. De Overeenkomst expireert na afloop van de contractjaren; initieel ofwel na het lichten van het optiejaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Bureau- en Vergaderstoelen
Beschreibung: De levering van de bureaustoelen en vergaderstoelen geldt als perceel 2 van deze opdracht, dit perceel zal aan één opdrachtnemer worden gegund. De stoelen mogen zowel nieuw als refurbished worden aangeboden, mits wordt voldaan aan de doelstellingen, w.o. Uniformiteit en beheer. Hierbij expliciet opgemerkt dat alle werkplekken dienen te worden ingericht met exact dezelfde, gelijke bureau- en vergaderstoelen. De gemeente heeft geen voorkeur voor nieuw of refurbished; in beide gevallen dient de duurzaamheid van het aangeboden meubilair gemotiveerd te worden. Na gunning dient de opdrachtnemer de opdracht nader te definiëren met Opdrachtnemer; hierbij valt te denken aan de definitieve aantallen, kleurstelling en uitvoering. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne Kennung: 2