515995-2026 - Ergebnis
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése
Beschreibung: Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 9 ajánlati részben
Vorherige Bekanntmachung: 191433-2026
Interne Kennung: EKR002550972025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Innovatív DES bifurkációs léziókra
Beschreibung: 1. rész: Innovatív DES bifurkációs léziókra 300 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Az Intézet - a betegellátás változásából adódóan - az esetleges módosítás miatt, a termékcsoportoknál a volumenváltoztatás jogát + 20 % mértékig fenntartja. Az opció alkalmazására a szerződés időtartama alatt van lehetősége Ajánlatkérőnek az ajánlatában vállalt ajánlati áron és feltételek figyelembevételével. Ajánlatkérő egyoldalú jognyilatkozattal jogosult az opció lehívására. Az opció lehívására Ajánlatkérő nem vállal kötelezettséget.
Los: LOT-0002
Titel: Innovatív DES kanyargós erekhez
Beschreibung: 2. rész: Innovatív DES kanyargós erekhez 200 db/24 hó.
Interne Kennung: EKR002550972025/2
Los: LOT-0003
Titel: DES kemény, meszes, nagy átmérőjű léziókba
Beschreibung: 3. rész: DES kemény, meszes, nagy átmérőjű léziókba 200 db/24 hó.
Interne Kennung: EKR002550972025/3
Los: LOT-0004
Titel: Innovatív DES általános felhasználásra
Beschreibung: 4. rész: Innovatív DES általános felhasználásra 100 db/24 hó.
Interne Kennung: EKR002550972025/4
Los: LOT-0005
Titel: DES abluminális/aszimmetrikus bevonattal
Beschreibung: 5. rész: DES abluminális/aszimmetrikus bevonattal 400 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/5
Los: LOT-0006
Titel: DES hibrid stent szerkezettel
Beschreibung: 6. rész: Innovatív polimermentes DES diabeteses betegeknek kifejlesztve 200 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/6
Los: LOT-0007
Titel: Innovativ DES hosszú léziókra
Beschreibung: 7. rész: Innovativ DES hosszú léziókra 200 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/7
Los: LOT-0008
Titel: DES hosszú léziókra hibrid szerkezettel
Beschreibung: 8. rész: DES hosszú léziókra hibrid szerkezettel 100 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/8
Los: LOT-0009
Titel: Hemosztatikus radiális érzáró eszköz
Beschreibung: 9. rész: Hemosztatikus radiális érzáró eszköz 1000 db/24 hó
Interne Kennung: EKR002550972025/9