515999-2026 - Ergebnis
Ungarn – Bereitstellung von Software – Meglévő Oracle licencek bővítése, kieg. (OLIC24)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meglévő Oracle licencek bővítése, kieg. (OLIC24)
Beschreibung: Központosított közbeszerzési keretmegállapodás (továbbiakban: KM) kötése a kormányzati informatikai beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 301/2018 (XII.27.) Korm.rendelet (továbbiakban: DKÜ Kr.) hatálya alá tartozó, illetve a központosított közbeszerzési eljáráshoz önként csatlakozó szervezeteknél ”Meglévő Oracle szoftverlicencek bővítése, kiegészítése, valamint kapcsolódó terméktámogatási szolgáltatások biztosítása” tárgyában. Az eljárás tárgya szerinti 1 db ellátási csomag tételes szolgáltatáslistáját a műszaki leírás szerinti 1197 db árlista sor képezi. A KM megkötését követően megvalósításra kerülő egyedi beszerzések konkrét mennyisége és - a KM részét képező elemekből összeállított - konkrét tárgya a KM megkötését követően, a verseny újranyitás során kerül meghatározásra a 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban: Kbt.) 105. § (2) bek. c) pontja alapján
Vorherige Bekanntmachung: 178613-2024
Interne Kennung: EKR000158772024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Az OLIC24 keretmegállapodáson belül a KM 2026. II. negyedév szakaszában a versenyújranyitások és megrendelések során az alábbi Ajánlatkérővel kötött szerződést a Nyertes Ajánlattevő: Ajánlatkérő szervezet: Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság Nemzeti Üzleti Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság ESZFK Egészséginformatikai Szolgáltató és Fejlesztési Központ Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Interne Kennung: EKR000158772024/1
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: A felhívás II.2.7) pontja szerint a keretösszeg 30 %-kal növelhető. (A Kbt. 3. § 18. pontja szerinti értelmező rendelkezéssel összhangban a mennyiség a KM megkötésére irányuló jelen eljárásban a keretösszeggel jellemezhető.)