516043-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fahrzeuge mit Allradantrieb – RD - Dodávka SUV vozidel s pohonem 4x4
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD - Dodávka SUV vozidel s pohonem 4x4
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním účastníkem v souladu s § 131 ZVZ, přičemž celkem se jedná o dodávky až o 45 vozidel dle specifikace v přílohách P1-1 a P1-2 ZZD. Zadavatel garantuje odběr celkem 13 ks vozidel.
Interne KennungVLS-NAK-2025-322-1900
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34113200 Geländefahrzeuge, 34113300 Geländegängige Fahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Titelčást č. 1 - Vozidla SUV s pohonem 4x4
BeschreibungRD - dodávka SUV vozidel s pohonem 4x4; Část č. 1 - Vozidla SUV s pohonem 4x4
Interne Kennungčást č. 1