See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ophaling afvalfracties gemeentelijke bedrijfsvoering in rolcontainers in IMOG regio- maatwerk ophaling
Beschreibung: Ophaling afvalfracties gemeentelijke bedrijfsvoering in rolcontainers in IMOG regio- maatwerk ophaling
Interne Kennung: PPP0NC-353/5312/2025/025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anzegem - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Anzegem - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie bestek)
Los: LOT-0002
Titel: Avelgem - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Avelgem - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_2
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Prijs om container te voorzien van slot)
Los: LOT-0003
Titel: Avelgem voortbrengers OCMW
Beschreibung: Avelgem voortbrengers OCMW
Interne Kennung: 2025/025_3
Los: LOT-0004
Titel: Deerlijk - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Deerlijk - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_4
Los: LOT-0005
Titel: Kortrijk - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Kortrijk - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_5
Los: LOT-0006
Titel: Kruisem - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Kruisem - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_6
Los: LOT-0007
Titel: Kuurne - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Kuurne - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_7
Los: LOT-0008
Titel: Waregem - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Waregem - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_8
Los: LOT-0009
Titel: Waregem - voortbrengers OCMW
Beschreibung: Waregem - voortbrengers OCMW
Interne Kennung: 2025/025_9
Los: LOT-0010
Titel: Wielsbeke - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Wielsbeke - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_10
Los: LOT-0011
Titel: Zwevegem - voortbrengers gemeente
Beschreibung: Zwevegem - voortbrengers gemeente
Interne Kennung: 2025/025_11
Los: LOT-0012
Titel: Zwevegem - voortbrengers OCMW
Beschreibung: Zwevegem - voortbrengers OCMW
Interne Kennung: 2025/025_12
Los: LOT-0013
Titel: Alle gemeentes - fractie archiefvernietiging
Beschreibung: Alle gemeentes - fractie archiefvernietiging
Interne Kennung: 2025/025_13
Los: LOT-0014
Titel: Alle gemeentes - fractie Risicohoudend Medisch afval
Beschreibung: Alle gemeentes - fractie Risicohoudend Medisch afval
Interne Kennung: 2025/025_14
Los: LOT-0015
Titel: Alle gemeentes - fractie Niet-risicohoudende Medisch afval
Beschreibung: Alle gemeentes - fractie Niet-risicohoudende Medisch afval
Interne Kennung: 2025/025_15
Los: LOT-0016
Titel: Alle gemeentes - locatie Begraafplaatsen
Beschreibung: Alle gemeentes - locatie Begraafplaatsen
Interne Kennung: 2025/025_16