See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 25 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku z podziałem na 25 pakietów na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP. Szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym podzielonym na 25 pakietów: Pakiet 1 - Sprzęt jednorazowy do endourologii /pcnl, urs/ Pakiet 2 - Materiały do leczenia nietrzymania moczu Pakiet 3 - Narzędzia jednorazowe do zabiegów bariatrycznych Pakiet 4 - Rurki intubacyjne i tracheostomijne Pakiet 5 - Maski do tlenoterapii Pakiet 6 - Cewniki do odsysania, Foleya Pakiet 7 - Wkłady do ssaka Pakiet 8 - Zestaw do drenażu opłucnej Pakiet 9 - Igła do pobierania płynów Pakiet 10 - Marker chirurgiczny Pakiet 11 - Worki stomijne i urostomijne Pakiet 12 - Igła kulkowa Pakiet 13 - Obwód oddechowy, prowadnica Pakiet 14 - Aparat do infuzji Pakiet 15 - Zestawy do pomp Qcore Sapphire Pakiet 16 - Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia Pakiet 17 - Wapno sodowane do aparatu do znieczulenia Pakiet 18 - Obwód oddechowy Pakiet 19 - Maski anestetyczne i nadkrtaniowe Pakiet 20 - Osprzęt kompatybilny do diatermii Erbe Vio 300 Pakiet 21 - Koszulki do manometrii Pakiet 22 - Laryngoskopy jednorazowe Pakiet 23 - Zestaw do cewnikowania tętnic Pakiet 24 - Igła hubera Pakiet 25 - Zestaw do zakładania szwów. opakowanie typu sztywny blister 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w pakietach od 1 do 25. 3. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej, kilku, lub wszystkich części zamówienia, o których jest mowa w pkt. 1. 4. Rozdział 5 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych przedmiotowych środkach dowodowych. 5. Rozdział 8 Specyfikacji warunków zamówienia dotyczy Informacji o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych.
Vorherige Bekanntmachung: 336157-2026
Interne Kennung: 15/8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33157100 Sauerstoffatemgeräte, 33141200 Katheter, 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke, 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion, 33141621 Inkontinenzsätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Sprzęt jednorazowy do endourologii /pcnl, urs/
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Materiały do leczenia nietrzymania moczu
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141621 Inkontinenzsätze
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Narzędzia jednorazowe do zabiegów bariatrycznych
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Rurki intubacyjne i tracheostomijne
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Maski do tlenoterapii
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157100 Sauerstoffatemgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Cewniki do odsysania, Foleya
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Wkłady do ssaka
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Zestaw do drenażu opłucnej
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Igła do pobierania płynów
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141320 Nadeln für medizinische Zwecke
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Marker chirurgiczny
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Worki stomijne i urostomijne
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Igła kulkowa
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Obwód oddechowy, prowadnica
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Aparat do infuzji
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194100 Ausrüstung und Instrumente für Infusion
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Zestawy do pomp Qcore Sapphire
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Wapno sodowane do aparatu do znieczulenia
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Obwód oddechowy
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Maski anestetyczne i nadkrtaniowe
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – Osprzęt kompatybilny do diatermii Erbe Vio 300
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Koszulki do manometrii
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Laryngoskopy jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 – Zestaw do cewnikowania tętnic
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 – Igła hubera
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 – Zestaw do zakładania szwów. opakowanie typu sztywny blister
Interne Kennung: Pakiet nr 25