2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości MSZ położonych w Warszawie przy: • al. J. Ch. Szucha 23 • al. J. Ch. Szucha 23A • al. J. Ch. Szucha 21 • ul. Litewska 2/4 • ul. Bagatela 5 • ul. Taneczna 67A • ul. Taneczna 67B • ul. Taneczna 73 • ul. Karmazynowa 1A Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: BP.260.38.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji tj. rezygnacji z części lokalizacji i/lub wskazanie innych siedzib, w których będzie świadczona usługa odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych lub zmniejszenia nie więcej niż o 10% liczby pojemników na odpady komunalne.