See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych i plakatów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych i plakatów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”, opisanych w OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 340775-2026
Interne Kennung: ZPRZ.270.127.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79810000 Druckereidienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22140000 Faltblätter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia Wydrukowanie oraz dostarczenie ulotek informacyjnych i plakatów w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej dotyczącej centralnej e-rejestracji rozwijanej w ramach projektu „e-Zdrowie KPO”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach przedmiotu zamówienia Zamawiający przewiduje zastosowania opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP, dopuszcza opcjonalnie w ramach realizacji przedmiotu zamówienia zlecenie drugiej serii druku i wysyłki do 1611 różnych lokalizacji na terenie Polski wydruków zgodnie z zapisem pkt 3.1 OPZ