516107-2026 - Wettbewerb
Polen – Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern – Zorganizowanie i prowadzenie płatnych niestrzeżonych parkingów dla pojazdów samochodowych na terenie miasta Bytów, w ustalonej przez Radę Miejską w Bytowie Strefie Płatnego Parkowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZorganizowanie i prowadzenie płatnych niestrzeżonych parkingów dla pojazdów samochodowych na terenie miasta Bytów, w ustalonej przez Radę Miejską w Bytowie Strefie Płatnego Parkowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i prowadzenie płatnych niestrzeżonych parkingów dla pojazdów samochodowych, na terenie miasta Bytów w ustalonej przez Radę Miejską w Bytowie Strefie Płatnego Parkowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w Załączniku nr 10 do SWZ.
Interne KennungBRZ.271.24.2026.AZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38730000 Parkuhren, 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
5. Los
LosLOT-0001