2. Verfahren
Verfahren
Titel: Meten en Weten BGT 2026
Beschreibung: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Altena, Goirle, Hilvarenbeek, Loon Op Zand, Moerdijk, Oisterwijk, Rucphen, Steenbergen, Sluis en Zundert, hierna te noemen aanbestedende dienst of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor het meten, registreren en muteren van de Basisregistratie Grootschalige Topografie (hierna BGT), Basisregistratie Adressen en Gebouwen (hierna: BAG) en Waardering Onroerende Zaken (hierna: WOZ) aan te besteden. 10 gemeenten
Interne Kennung: K012192
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354200 Luftbildvermessung, 71354300 Katastervermessung, 72310000 Datenverarbeitung, 72330000 Inhalte- oder Datenstandardisierung und -Klassifizierung