516115-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Recyclingvorrichtungen – NÁKUP TRHACÍHO ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ TEXTILNÍHO ODPADU
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNÁKUP TRHACÍHO ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ TEXTILNÍHO ODPADU
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka trhacího zařízení (linky) na zpracování textilního odpadu. Trhací linka na zpracování textilního odpadu je tvořena čtyřmi klíčovými součástmi, které tvoří jeden ucelený celek linky na zpracování textilního odpadu. Jednotlivé části musí být na sebe napojeny a namontovány tak, aby byl zabezpečen bezchybný chod linky. Komponenty tvoří provázaný technologický celek, který nelze rozdělit na samostatné dílčí částí. Pro zajištění správné funkčnosti linky je nezbytnou součástí její kompletní montáž, vzájemné napojení, elektroinstalace, zapojení vzduchotechniky a uvedení do provozu jako jedné integrované linky.
Interne KennungCZ.05.01.05/08/24_069/0004280
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42914000 Recyclingvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
LosLOT-0001