See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DODÁVKY POJISTKOVÝCH SPODKŮ VN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistkových spodků VN: Část 1 - Pojistkové spodky 25 kV, Část 2 - Pojistkové spodky 38,5 kV. Detailnější popis zakázky je uveden v Zadávací dokumentaci. Čerpání RD 040-2024 a RD 041-2024 za 2Q/2026, počet objednávek/dílčích smluv je 22.
Vorherige Bekanntmachung: 690028-2023
Interne Kennung: N006/23/V00032145
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31211300 Sicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: POJISTKOVÉ SPODKY 25 KV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistkových spodků VN: Část 1 - Pojistkové spodky 25 kV. Detailnější popis zakázky je uveden v Zadávací dokumentaci. Čerpání RD 040-2024 za 2Q/2026, počet objednávek/dílčích smluv je 16.
Interne Kennung: N006/23/V00032145/001
Los: LOT-0002
Titel: POJISTKOVÉ SPODKY 38,5 KV
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek pojistkových spodků VN: Část 2 - Pojistkové spodky 38,5 kV. Detailnější popis zakázky je uveden v Zadávací dokumentaci. Čerpání RD 041-2024 za 2Q/2026, počet objednávek/dílčích smluv je 6.
Interne Kennung: N006/23/V00032145/002