See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów farmaceutycznych do Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie w podziale na 13 pakietów.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych do Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie w podziale na 13 pakietów: Pakiet 1: Leki, Pakiet 2: Insuliny, Pakiet 3: Insuliny, Pakiet 4: Antybiotyki, Pakiet 5: Antybiotyki, Pakiet 6: Leki, Pakiet 7: Leki, Pakiet 8: Ornithine, Amantadine, Pakiet 9: Lidokaina w żelu do cewnikowania, Pakiet 10: Lorazepam i.v., Pakiet 11: Leki, Pakiet 12: Leki, Pakiet 13: Leki.
Interne Kennung: 4/UE/PN/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Leki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet 1: Leki
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Insuliny
Interne Kennung: Pakiet 2: Insuliny
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Insuliny
Interne Kennung: Pakiet 3: Insuliny
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Antybiotyki,
Interne Kennung: Pakiet 4: Antybiotyki,
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Antybiotyki
Interne Kennung: Pakiet 5: Antybiotyki
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Leki
Interne Kennung: Pakiet 6: Leki
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Leki
Interne Kennung: Pakiet 7: Leki
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8: Ornithine, Amantadine,
Interne Kennung: Pakiet 8: Ornithine, Amantadine,
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9: Lidokaina w żelu do cewnikowania,
Interne Kennung: Pakiet 9: Lidokaina w żelu do cewnikowania,
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10: Lorazepam i.v.,
Interne Kennung: Pakiet 10: Lorazepam i.v.,
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11: Leki,
Interne Kennung: Pakiet 11: Leki,
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12: Leki,
Interne Kennung: Pakiet 12: Leki,
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13: Leki.
Interne Kennung: Pakiet 13: Leki.