See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: X-ray microscoop tbv faculteit Bètawetenschappen
Beschreibung: Betreft de levering, installatie en het onderhoud van een Zeiss Xradia 810 Ultra X-ray microscoop ten behoeve van onderzoek binnen de faculteit bètawetenschappen, departement scheikunde, onderzoeksgroep anorganische chemie en katalyse.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0000