See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP 22/26 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku, o asortymencie i w ilościach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ, z podziałem na 82 pakiety asortymentowe
Vorherige Bekanntmachung: 223802-2026
Interne Kennung: ZP 22/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: ZP 22/26 Pakiet 7
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem silikonowym dwukanałowym długości 15, 20 i 24 cm (do wyboru), szt. 8
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: ZP 22/26 Pakiet 8
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem silikonowym dwukanałowym długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru), szt. 8
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: ZP 22/26 Pakiet 9
Beschreibung: Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem silikonowym dwukanałowym długości 28 cm, szt. 8
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 9
Los: LOT-0024
Titel: ZP 22/26 Pakiet 24
Beschreibung: Zestaw monitorujący zawierający przetwornik do pomiaru ciśnienia tętniczego metodą inwazyjną oraz zestaw płuczący linię tętniczą, szt. 50
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 24
Los: LOT-0026
Titel: ZP 22/26 Pakiet 26
Beschreibung: 1 Cewnik do pomiaru rzutu serca z wykorzystaniem termodylucji przezpłucnej w technologii PICCO szt. 150 2 Zestaw monitorujący PICCO szt. 100
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 26
Los: LOT-0038
Titel: ZP 22/26 Pakiet 38
Beschreibung: Zestaw do drenażu płynu mózgowo-rdzeniowego z przetwornikiem do pomiaru ciśnienia śródczaszkowego szt. 5
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 38
Los: LOT-0052
Titel: ZP 22/26 Pakiet 52
Beschreibung: 1 Skale do OCŻ , szt. 15 2 Zestaw do infuzji dożylnej szt. 500
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: ZP 22/26 Pakiet 53
Beschreibung: Zestaw do przezskórnego drenażu opłucnej, szt. 20
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 53
Los: LOT-0056
Titel: ZP 22/26 Pakiet 56
Beschreibung: Bezbarwny klej do mocowania cewników naczyniowych i zabezpieczenia miejsca wkłucia, op. a 1 amp. 200
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 56
Los: LOT-0058
Titel: ZP 22/26 Pakiet 58
Beschreibung: Czujnik do ciągłego pomiaru trendu rzutu serca. Pakowany po 5 szt. szt. 300
Interne Kennung: ZP 22/26 Pakiet 58