2. Verfahren
Verfahren
Titel: WGA ERD Verzekering - Xpect013
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 868 werknemers in dienst. De WIA-loonsom in 2024 bedraagt € 37.373.415. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering
Interne Kennung: 1012015
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: WGA ERD Verzekering
Beschreibung: Opdrachtgever overweegt om per 1 januari 2026 het eigenrisicodragerschap voor de WGA voort te zetten. Of aanbestedende dienst ook daadwerkelijk het eigenrisicodragerschap met een private verzekering voortzet voor de WGA is afhankelijk van het feit of het eigenrisicodragerschap een (financieel) aantrekkelijkere optie is dan de WGA financiering onder te brengen bij het UWV. Opdrachtgever had op peildatum 31-12-2024 868 werknemers in dienst. De WIA-loonsom in 2024 bedraagt € 37.373.415. De daadwerkelijke omvang van de opdracht is bekend na de definitieve premieopgave WGA verzekering.
Interne Kennung: 1