2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ładowarki kołowej w ramach zadania „Budowa instalacji do fermentacji odpadów ulegających biodegradacji w Instalacji Komunalnej w Bierkowie”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 szt. ładowarki kołowej, wolnej od wad fizycznych i objętej gwarancją producenta. Zamawiający wymaga by dostarczona ładowarka kołowa była fabrycznie nowa, rok produkcji nie późniejszy niż 2024 r. Dostawa przedmiotu zamówienia nastąpi do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów (ZUO) pod adres: 76-200 Słupsk, ul. Komunalna nr 1, w terminie wskazanym w ofercie. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na okres 36 miesięcy, bieg okresu gwarancji rozpoczyna się od dnia następnego po dniu podpisania protokołu odbioru dostawy (zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy załącznik nr 10 do SWZ).
Interne Kennung: 3.T.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43250000 Frontschaufellader
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część nr 1