See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budgetcoaches mbo
Beschreibung: De opdracht betreft het bieden van (preventieve) schuldhulpverlening door de inzet van budgetcoaches op locatie aan studenten van de deelnemende mbo-instellingen in Amsterdam en de daarmee verbonden ondersteunende secundaire activiteiten op basis van dagdelen.
Interne Kennung: AIS-2024-0001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000