See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: usługa polegająca na zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowym 2025/2026 2. Łączna długość dróg objętych usługą zimowego utrzymania dróg wynosi: 455,70 km, w tym wg standardu III – 74,66 km i 381,04 wg standardu IV. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 31 części.
Interne Kennung: PZD-ZAM.261.52.2025.WZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung, 90611000 Straßenreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska Część nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska na łącznej długości 9,07 km wg III standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. W ramach niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie, którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości dni świadczenia usługi w ilości nie większej niż 100% zamówienia podstawowego dla każdego odcinka drogi objętego niniejszą umową. Maksymalną wartość zamówienia objętego opcją stanowić będzie nie więcej niż 100% wartości zamówienia podstawowego. Ilość dni świadczenia usługi w ramach zamówienia objętego opcją została określona w załączniku nr 1a do SWZ – arkusz cenowy. 2. Wykonawca zobowiązany będzie do realizacji zamówienia opcjonalnego do końca terminu realizacji przedmiotu umowy na takich samych zasadach jak zamówienie podstawowe (w tym z zachowaniem wymagań określonych dla standardu i wariantów świadczenia usługi), a także po takich samych cenach jednostkowych. 3. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niezrealizowania tego zamówienia. 4. Decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. 5. Zamawiający skorzysta z opcji po zrealizowaniu zakresu usługi objętej zamówieniem podstawowym (zakładanej ilości dni świadczenia usługi oraz jej wartości) pod warunkiem zabezpieczenia wystarczających środków finansowych.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz – Wojnarowa – Wilczyska Część nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1567 K Nowy Sącz - Wojnarowa - Wilczyska na łącznej długości 10,28 km wg III standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy – Ubiad Część nr: 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1560 K Wielogłowy – Ubiad na łącznej długości 3,82 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa, nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa, nr 1568 K Łęka – Koniuszowa – Mogilno i nr 1581 K Piątkowa – Mystków Część nr: 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa, nr 1570 K Paszyn – Mogilno – Krużlowa, nr 1568 K Łęka – Koniuszowa – Mogilno i nr 1581 K Piątkowa – Mystków na łącznej długości 23,66 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, nr 1569 K Korzenna – Krużlowa i nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa Część nr: 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa, nr 1569 K Korzenna – Krużlowa i nr 1573 K Nowy Sącz – Cieniawa na łącznej długości 11,39 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa i nr 1572 K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna Część nr: 6
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1571 K Ptaszkowa – Wojnarowa i nr 1572 K Grybów: ul. Węgierska, ul. Jakubowskiego – Krużlowa Niżna na łącznej długości 10,96 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i nr 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów, nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka Część nr: 7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1574 K Ptaszkowa – Ptaszkowa i nr 1575 K Królowa Górna – Ptaszkowa – Grybów na łącznej długości 11,00 km wg IV standardu utrzymania i nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka o łącznej długości 11,85 wg III standardu utrzymania Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka Część nr: 8
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1576 K Nowy Sącz – Florynka na łącznej długości 7,32 km według III standardu utrzymania i nr 1577 K Kamionka Wielka – Kamionka Wielka na łącznej długości 4,63 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: 9. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka Część nr: 9
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1503 K Florynka – Izby i nr 1504 K Ropa – Wawrzka – Florynka na łącznej długości 6,94 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 9
Los: LOT-0010
Titel: 10. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna Część nr: 10
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1466 K Stróże – Polna – Łużna i nr 1505 K Ropa – Gródek – Biała Niżna na łącznej długości 8,96 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 10
Los: LOT-0011
Titel: 11. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna Część nr: 11
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1578 K Kotów – Polany i nr 1510 K Berest – Mochnaczka Wyżna na łącznej długości 20,19 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 11
Los: LOT-0012
Titel: 12. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1512 K: Krynica – Tylicz, Krynica – ul. Pułaskiego w Krynicy, nr 1513 K Powroźnik – Tylicz Część nr: 12
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1512 K: Krynica – Tylicz, Krynica – ul. Pułaskiego w Krynicy na łącznej długości 6,48 km wg III standardu utrzymania, nr 1513 K Powroźnik – Tylicz na łącznej długości 4,16 km wg IV standardu utrzymania Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0013
Titel: 13. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1528 K Nawojowa – Żeleźnikowa Wielka – Łazy Biegonickie, nr 1582 K Nawojowa – Nowy Sącz – Łazy Biegonickie – Nowy Sącz, nr 1526 K Frycowa – Złotne i nr 1527 K Nawojowa – Bącza Kunina Część nr: 13
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1528 K Nawojowa – Żeleźnikowa Wielka – Łazy Biegonickie, nr 1582 K Nawojowa – Nowy Sącz – Łazy Biegonickie – Nowy Sącz, nr 1526 K Frycowa – Złotne i 1527 K Nawojowa – Bącza Kunina na łącznej długości 21,30 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 13
Los: LOT-0014
Titel: 14. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1525 K Maciejowa – Barnowiec, nr 1524 K Maciejowa – Składziste, nr 1523 K Łabowa – Łabowiec, nr 1522 K Nowa Wieś – Łosie i nr 1521 K Roztoka Wielka – Roztoka Część nr: 14
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1525 K Maciejowa – Barnowiec, nr 1524 K Maciejowa – Składziste, nr 1523 K Łabowa – Łabowiec, nr 1522 K Nowa Wieś – Łosie i nr 1521 K Roztoka Wielka – Roztoka Wielka na łącznej długości 18,84 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 14
Los: LOT-0015
Titel: 15. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała, nr 1519 K Piwniczna – Łomnica, nr 1520 K Piwniczna: ul. Szczawnicka i nr 1584 K Piwniczna: ul. Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa Część nr: 15
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1518 K Wierchomla Wielka – Wierchomla Mała, nr 1519 K Piwniczna – Łomnica, nr 1520 K Piwniczna: ul. Szczawnicka i nr 1584 K Piwniczna: ul. Daszyńskiego, Węgierska i Podolik gr. Państwa na łącznej długości 18,45 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 15
Los: LOT-0016
Titel: 16. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1531 K Rytro – Sucha Struga – Głębokie, nr 1532 K Rytro – Roztoka Wielka, nr 1530 K Barcice – Wola Krogulecka, nr 1529 K Nowy Sącz – Myślec, nr 1533 K Stary Sącz – Barcice, ul. Nowa w Starym Sączu, ul. Partyzantów w Starym Sączu, i 1535 K ul. Węgierska w Starym Sączu Część nr: 16
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1531 K Rytro – Sucha Struga – Głębokie, nr 1532 K Rytro – Roztoka Wielka, nr 1530 K Barcice – Wola Krogulecka, nr 1529 K Nowy Sącz – Myślec, nr 1533 K Stary Sącz – Barcice, ul. Nowa w Starym Sączu, ul. Partyzantów w Starym Sączu i nr 1535 K ul. Węgierska w Starym Sączu na łącznej długości na łącznej długości 20,97 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 16
Los: LOT-0017
Titel: 17. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i nr 1537 K Gołkowice Górne – Łazy Brzyńskie Część nr: 17
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1536 K Gołkowice Górne – Gaboń i nr 1537 K Gołkowice Górne – Łazy Brzyńskie na łącznej długości 10,24 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 17
Los: LOT-0018
Titel: 18. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1542 K Łącko – Naszacowice, nr 1580 K Zalesie – Jadamwola – Olszana, nr 1543 K Czarny Potok – Szczereż i nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice Część nr: 18
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1542 K Łącko – Naszacowice, nr 1580 K Zalesie – Jadamwola – Olszana, nr 1543 K Czarny Potok – Szczereż i nr 1579 K Siekierczyna – Naszacowice na łącznej długości 18,94 km wg IV standardu utrzymania Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 18
Los: LOT-0019
Titel: 19. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1538 K Jazowsko – Obidza i nr 1539 K Obidza – Brzyna Część nr: 19
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1538 K Jazowsko – Obidza i nr 1539 K Obidza – Brzyna na łącznej długości 9,67 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 19
Los: LOT-0020
Titel: 20. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i nr 1541 K Łącko – Kicznia Część nr: 20
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1540 K Łącko – Wola Kosnowa i nr 1541 K Łącko – Kicznia na łącznej długości 11,45 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 20
Los: LOT-0021
Titel: 21. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1544 K Chełmiec – Naszacowice i nr 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza Część nr: 21
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1544 K Chełmiec – Naszacowice i nr 1583 K Obwodnica zachodnia Nowego Sącza na łącznej długości 17,48 km wg III standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 21
Los: LOT-0022
Titel: 22. Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1551 K Limanowa – Chełmiec Część nr: 22
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1551 K Limanowa – Chełmiec na łącznej długości 11,08 km wg III standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 22
Los: LOT-0023
Titel: 23. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych: nr 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i nr 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa Część nr: 23
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1545 K Podegrodzie – Mokra Wieś – Jastrzębie i nr 1546 K Stadła – Długołęka – Przyszowa na łącznej długości 15,07 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 23
Los: LOT-0024
Titel: 24. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, nr 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze i nr 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica i nr 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina Część nr: 24
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1547 K Brzezna – Brzezna Litacz – Wysokie, nr 1548 K Trzetrzewina – Podrzecze i nr 1549 K Biczyce Dolne – Gostwica i nr 1550 K Trzetrzewina – Krasne Potockie – Męcina na łącznej długości 22,60 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 24
Los: LOT-0025
Titel: 25. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1448 K Tymowa – Łososina Dolna, nr 1450 K Łęki – Kąty – Dobrociesz, nr 1555 K Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne, nr 1553 K Tęgoborze – Wronowice i nr 1554 K Żbikowice – Stańkowa Część nr: 25
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1448 K Tymowa – Łososina Dolna, nr 1450 K Łęki – Kąty – Dobrociesz, nr 1555 K Łososina Dolna – Ujanowice – Młynne, nr 1553 K Tęgoborze – Wronowice i nr 1554 K Żbikowice – Stańkowa na łącznej długości 20,29 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 25
Los: LOT-0026
Titel: 26. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1552 K Tęgoborze – Chomranice, nr 1559 K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne Część nr: 26
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1552 K Tęgoborze – Chomranice, nr 1559 K Tęgoborze – Tabaszowa – Tęgoborze – Just i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne na łącznej długości 17,94 km wg IV standardu utrzymania Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 26
Los: LOT-0027
Titel: 27. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1561 K Sienna – Siedlce, nr 1562 K Podole Górowa – Łęka i nr 1565 K Niecew – Podole Górowa Część nr: 27
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1561 K Sienna – Siedlce, nr 1562 K Podole Górowa – Łęka i nr 1565 K Niecew – Podole Górowa na łącznej długości 19,85 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 27
Los: LOT-0028
Titel: 28. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa Posadowa, nr 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora”, nr 1556 K Witowice – Rożnów i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne Część nr: 28
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1449 K Wytrzyszczka – Tropie – Bartkowa Posadowa, nr 1557 K Rożnów – Rożnów „Zapora”, i nr 1556 K Witowice – Rożnów i nr 1558 K Tabaszowa – Witowice Dolne na łącznej długości 23,36 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 28
Los: LOT-0029
Titel: 29. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i nr 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica Część nr: 29
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1563 K Korzenna – Janczowa – Miłkowa i nr 1564 K Korzenna – Jasienna – Przydonica na łącznej długości 15,62 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: 30. Zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1565 K Niecew – Podole Górowa i nr 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec Część nr: 30
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych nr 1565 K Niecew – Podole Górowa i nr 1566 K Lipnica Wielka – Bukowiec na łącznej długości 11,86 km wg IV standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0031
Titel: 31. Zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1585 K Chełmiec ul. Limanowska Część nr: 31
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie drogi powiatowej nr 1585 K Chełmiec ul. Limanowska na długości 1,1 km wg III standardu utrzymania. Szacunkowa ilość dni świadczenia usługi została określona w załączniku nr 1a do SWZ - arkusz cenowy.
Interne Kennung: Część nr 31