2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach. Główny zakres zamówienia: • budowa drogi długości 809 m: szerokość jezdni 5,00 – 6,50 m, szerokość chodników 1,50 –2,00 m, szerokość drogi rowerowej 2,00 – 3,00 m, • budowa oświetlenia, • wykonanie kanalizacji deszczowej, • budowa kanału technologicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych i przedmiar robót. Obiekty powstałe w wyniku realizacji niniejszego zamówienia, przeznaczone są dla wszystkich użytkowników, w szczególności ułatwi poruszanie się osobom z niepełnosprawnością ruchową. Zamawiający nie wymaga, ale przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej przez Wykonawcę, przed złożeniem oferty. Z uwagi na to, że zamówienie obejmuje roboty w terenie ogólnodostępnym, Wykonawca może dokonać wizji lokalnej samodzielnie. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, osób wykonujących wskazane czynności związane z realizacją zamówienia tj.: wykonywanie robót drogowych, elektrycznych, sanitarnych.
Interne Kennung: ZP.271.12.2026.HE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Kwalifikacja podmiotowa Wykonawcy po badaniu i ocenie ofert - art. 139 ustawy Pzp. W przedmiotowym postępowaniu zostanie zastosowana procedura określona w art. 139 ustawy Pzp, zgodnie z którą, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Zamawiający wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni od dnia wezwania, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów. Więcej w pkt. 7 SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa odcinka ul. Wiosennej w Starachowicach.