2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opravy účelových zdravotnických nástaveb, zástaveb a vestaveb sanitních vozidel organizace v modulárním provedení box type
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky na služby je uzavření rámcové smlouvy na provádění servisních oprav nástaveb, zástaveb a vestaveb sanitních vozidel provedení box type, která používá zadavatel. Jedná se o provádění pozáručního nebo mimozáručního servisu účelové nástavby, zástavby a vestavby vozidel včetně zajištění bezpečnostních technických kontrol (BTK) transportní techniky, revize elektrických rozvodů a rozvodů medicinálních plynů nástaveb, zástaveb a vestaveb atd. Bližší podmínky plnění jsou podrobněji vymezeny v závazném znění „Rámcové smlouvy o provádění servisních oprav účelových nástaveb, zástaveb a vestaveb sanitních vozidel řady box type“ (Příloze č. 3 ZD) a ve „Specifikaci předmětu plnění“ (Příloze č. 4 ZD). Další požadavky za zajištění požadovaného servisu jsou specifikovány v dokumentu „Ceník a bližší specifikace služeb poskytovaných Zhotovitelem“ (Příloze č. 5 ZD). Dále uvede dodavatel do Přílohy č. 5 ZD možnost nepřetržitého použití transportního prostředku přepravy, který bude umožňovat transport všech sanitních vozidel zadavatele s nástavbou, zástavbou a vestavbou. Dodavatel doloží prostou kopii dokladu, který bude potvrzovat možnost nepřetržitě s transportním prostředkem přepravy disponovat po celou dobu plnění veřejné zakázky (lze prostřednictvím poddodavatele) – např. prostou kopií dokladu o vlastnictví nebo smlouvu s poddodavatelem nebo smlouvu o pronájmu, ze kterých bude tato skutečnost vyplývat. Zadavatel doporučuje tento doklad předložit již v rámci podané nabídky. Vybraný dodavatel před uzavřením smlouvy může být požádán zadavatelem, aby kontaktním osobám zadavatele v předem domluveném termínu předvedl a prokázal, že disponuje požadovanými min. 6 kusy externích nabíjecích zásuvek pro ověření kompatibility se stávajícími zásuvkami u sanitních vozidel, a to v případě, že bude nabídnut jiný typ externích nabíjecích zásuvek, než je uveden v Příloze č. 5 ZD. Zadavatel požaduje, aby dodavatel měl k dispozici alespoň 3 servisní pracoviště (pracovní místa) z důvodu možnosti zajištění většího počtu opravovaných vozidel zadavatele současně. Zadavatel požaduje v rámci celé doby plnění zajištění předmětu plnění s využitím nových, originálních náhradních dílů. V případě, že dodavatel bude chtít použít náhradní díly vyrobené nezávislými výrobci, které budou kvalitativně minimálně rovnocenné s originálními náhradními díly (díly schválené pro prvovýrobu), je povinen na tuto skutečnost zadavatele předem písemně upozornit a zadavatel má právo použití takového náhradního dílu odmítnout. Blíže jsou další požadavky za zajištění požadovaného servisu specifikovány v dokumentu „Ceník a bližší specifikace služeb poskytovaných Zhotovitelem“ (Příloze č. 5 ZD).
Interne Kennung: 103/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení podle § 56 zákona č. 134/2016 Sb., veškeré informace o postupu zadavatel uvádí v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku především v souladu s § 222 odst. 4 zákona, především pokud změna nemění celkovou povahu veřejné zakázky a její hodnota je do 10 % původní hodnoty závazku.