516272-2025 - Ergebnis
Belgien – Allgemeine und berufliche Bildung – Impact en procesevaluatie in de oostelijke provincie, Zambia
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelImpact en procesevaluatie in de oostelijke provincie, Zambia
BeschreibungMixed-method evaluatie van de effectiviteit, duurzaamheid en schaalbaarheid van de CLG-pilot (Closing the Learning Gap) voor het verbeteren van basisvaardigheden op het gebied van lezen, schrijven en rekenen in de eerste graden.
Interne KennungVVOB – 2025-03-09 GGa
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensVoor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
5. Los
LosLOT-0001
TitelVVOB – 2025-03-09 GGa - 1
Interne Kennung1