516288-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Mineralöl und Destillate – Dvakratna prodaja in nakup 8.700 m3 NMB 95 v SND Rače
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dvakratna prodaja in nakup 8.700 m3 NMB 95 v SND Rače
Beschreibung: Predmet javnega naročila je dvakratna prodaja in nakup 8.700 m3 neosvinčenega motornega bencina 95 na lokaciji SND Rače, Turnerjeva ul. 24, 2313 Fram oz. na na lokaciji Terminal Instalacija Sermin, Sermin 10a, 6000 Koper.
Interne Kennung: 2025-324
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 521892