2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie VESDI
Beschreibung: Voorzien is een opdracht aan het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) voor het beschikbaar stellen van Vehicle Emission Shipment Data Interface (VESDI-) data aan maximaal 30 deelnemende Gemeenten en andere mede-overheden die deelnemen aan het Dutch Metropolitan Innovations (DMI-)ecosysteem en/of de Uitvoeringsagenda Zero-emissie Zones (UAZ) gedurende de periode 2026-2028. VESDI is een geaggregeerd en geanonimiseerd dataplatform, gecreëerd door het CBS en aangeboden als Aanvullende Statistische Dienst, en is opgebouwd uit voornamelijk gesloten data-bronnen waar het CBS toegang tot heeft , waaronder de wegvervoersenquete, het voertuigenregister, het bedrijvenregister en zelfstandigenbestand. € 605.000,00
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: VESDI-dienstverlening en innovatie 2026-2028 voor DMI-ecosysteem
Beschreibung: Voorzien is een opdracht aan het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) voor het beschikbaar stellen van Vehicle Emission Shipment Data Interface (VESDI-) data aan maximaal 30 deelnemende Gemeenten en andere mede-overheden die deelnemen aan het Dutch Metropolitan Innovations (DMI-)ecosysteem en/of de Uitvoeringsagenda Zero-emissie Zones (UAZ) gedurende de periode 2026-2028. VESDI is een geaggregeerd en geanonimiseerd dataplatform, gecreëerd door het CBS en aangeboden als Aanvullende Statistische Dienst, en is opgebouwd uit voornamelijk gesloten data-bronnen waar het CBS toegang tot heeft , waaronder de wegvervoersenquete, het voertuigenregister, het bedrijvenregister, zelfstandigenbestand, etc. De Opdracht heeft een initiële looptijd tot 31-12-2026 met een mogelijke verlenging per jaar, voor een maximum van 3 jaren, dus uiterlijk tot 31-12-2028.
Interne Kennung: 1