See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup užitkových vozidel
Beschreibung: Dodávka 8 ks užitkových vozidel do 3,5 tuny dle specifikací a technických požadavků, které jsou uvedeny v Příloze č. 1: Technická specifikace vozidel. Zakázka je rozdělena na 6 částí s různými místy dodání po ČR. Předmět plnění musí vyhovovat bezpečnostním standardům, jejichž použití je obvyklé u obdobných produktů a rovněž musí odpovídat závazným i doporučujícím technickým, bezpečnostním a hygienickým normám platným v ČR. Dodaná vozidla budou schválena pro provoz na pozemních komunikacích dle Zákona o provozu vozidel. Vozidla musí v okamžiku předání splňovat emisní normy dle aktuálně platné legislativy.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popis zadávacího postupu a veškeré informace jsou v Zadávacích podmínkách.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144700 Nutzfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: 6. část
Beschreibung: Dodávka 1 užitkového vozu do Prahy. Technické požadavky jsou v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 6. část
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje tyto změny závazků ze smlouvy: 1. V případě, že po uzavření kupní smlouvy dojde k drobné změně výrobního programu výrobce, na základě níž dodavatel nebude schopen dodat předmět zakázky v technické specifikaci dle zadávacích podmínek a uzavřené kupní smlouvy, si zadavatel vyhrazuje právo uzavřít po svém odsouhlasení dodatek ke smlouvě s úpravami předmětu zakázky. Podmínkou pro uzavření dodatku na úpravu předmětu plnění je, že půjde o změnu nepodstatného charakteru, která nebude mít negativní vliv na základní technické a funkční parametry a vlastnosti předmětu zakázky. 2. Zadavatel si vyhrazuje změny závazku u této veřejné zakázky dle § 100, odst.1. Po dobu 6 měsíců od podpisu kupní smlouvy si zadavatel vyhrazuje možnost odebrat jedno další nové vozidlo (libovolné z různých částí zakázky). O toto auto je navýšena celková předpokládaná hodnota zakázky v zadávacím řízení. Vyhrazená změna bude uplatněna zejména při případných haváriích vozidel nebo nerentabilních opravách zadavatele. V případě požadovaného nákupu dalšího vozidla bude sepsán dodatek k původní kupní smlouvě.
Los: LOT-0001
Titel: 1. část
Beschreibung: Dodávka 1 užitkového vozu do Pardubic. Technické požadavky jsou v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 1. část
Los: LOT-0006
Titel: 2. část
Beschreibung: Dodávka 2 užitkových vozů do Olomouce a Kroměříže. Technické požadavky jsou v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 2. část
Los: LOT-0007
Titel: 3. část
Beschreibung: Dodávka 1 užitkového vozu do Brna. Technické požadavky jsou v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 3. část
Los: LOT-0008
Titel: 4. část
Beschreibung: Dodávka 2 užitkových vozů do Pardubic. Technické požadavky jsou v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 4. část
Los: LOT-0009
Titel: 5. část
Interne Kennung: Nákup užitkových vozidel - 5. část