2. Verfahren
Verfahren
Titel: LRN Deeltracé Leiderdorp
Beschreibung: Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: A08.128B.2022
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
516353-2026 - Wijziging van een opdracht
Nederland – Aanleg van snelwegen en wegen – LRN Deeltracé Leiderdorp
Aankondiging van wijziging contract
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: LRN Deeltracé Leiderdorp
Beschrijving: Zie hoofdopdracht
Interne identificatiecode: A08.128B.2022
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1