2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi w roku 2025” z podziałem na zadania.
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 1 Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach Zadanie Nr 2 Rejon Dróg Wojewódzkich w Łowiczu Zadanie Nr 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim Zadanie Nr 4 Rejon Dróg Wojewódzkich w Bełchatowie Zadanie Nr 5 Rejon Dróg Wojewódzkich w Sieradzu Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: [1] Zgodnie z art. 257 pkt. 1 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. [2] Na podstawie art. 95 Ustawy PZP Zamawiający wymaga, aby Wykonawca/Podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. – Kodeks Pracy tj. zatrudniał osoby wykonujące czynności w trakcie realizacji zamówienia pełniące w szczególności funkcje: • Koordynatora tj. osoby działającej z upoważnienia i w imieniu Wykonawcy, z którą Zamawiający uzgadnia terminy i zakres wykonywania prac, potwierdzającej składane rozliczenia ilościowo-wartościowe, przyjmującej zgłoszenia i interwencje od Zamawiającego dotyczące wykonywanych robót; • osoba na każde zadanie – posiadająca udokumentowane kwalifikacje z zakresu dendrologii; • osoba, która będzie wykonywać przegląd drzewostanu, z wykształceniem wyższym kierunkowym (ogrodniczym, architektury krajobrazu lub leśniczym) były zatrudnione na podstawie umowy o pracę. [3] Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp (tj. tzw. procedurę odwróconą). [4] Podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w pkt 19 SWZ, składa się w formie elektronicznej. [5]. Pozostałe informacje dot. postępowania, których ze względu na ograniczoną liczbę znaków poszczególnych sekcji niniejszego formularza, nie można było w nim umieścić, znajdują się w Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz z załącznikami udostępnianej na stronie https://zdwlodz.eb2b.com.pl do której prowadzi przekierowanie ze strony http://bip.zdw.lodz.pl/przetargi.html. [6]. Komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 61 ustawy, za pośrednictwem elektronicznej platformy zakupowej (dalej: „Platforma”) pod adresem: https://platforma.eb2b.com.pl lub https://zdwlodz.eb2b.com.pl., która spełnia wymagania opisane w art. 64 ustawy. [7]. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na Platformie Zakupowej. Zarejestrowanie i utrzymywanie konta na Platformie Zakupowej oraz korzystanie z niej jest bezpłatne. [8]. Termin związania ofertą - 90 dni, t.j. do 10.12.2025 r. [9]. Wykonawca, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zobowiązany jest do wniesienia przed zawarciem umowy zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą 5 % zaoferowanej ceny oferty. [10]. W przypadku, gdy zostanie wybrana jako najkorzystniejsza oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawca przed zawarciem umowy na wezwanie Zamawiającego przedłoży umowę regulującą współpracę Wykonawców, w której m.in. zostanie określony pełnomocnik uprawniony do kontaktów z Zamawiającym oraz do wystawiania dokumentów związanych z płatnościami. [11]. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamówienie zostało podzielone na 5 zadań. [12]. Wykonawca może złożyć ofertę na każde z zadań.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211300 Rodung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 1 Rejon Dróg Wojewódzkich w Poddębicach: obejmujące: - dojazd na wskazane miejsce, - inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, - wykonanie opracowania – opinii dendrologicznej z ww. inwentaryzacji. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Rejon Dróg Wojewódzkich w Łowiczu
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 2 Rejon Dróg Wojewódzkich w Łowiczu: obejmujące: - dojazd na wskazane miejsce, - inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, - wykonanie opracowania – opinii dendrologicznej z ww. inwentaryzacji. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 3 Rejon Dróg Wojewódzkich w Piotrkowie Trybunalskim: obejmujące: - dojazd na wskazane miejsce, - inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, - wykonanie opracowania – opinii dendrologicznej z ww. inwentaryzacji. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 Rejon Dróg Wojewódzkich w Bełchatowie
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 4 Rejon Dróg Wojewódzkich w Bełchatowie: obejmujące: - dojazd na wskazane miejsce, - inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, - wykonanie opracowania – opinii dendrologicznej z ww. inwentaryzacji. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 Rejon Dróg Wojewódzkich w Sieradzu
Beschreibung: Inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego – opinia dendrologiczna, określenie stanu zdrowotnego drzew w ciągu dróg wojewódzkich administrowanych przez ZDW w Łodzi z podziałem na zadania. Zadanie Nr 5 Rejon Dróg Wojewódzkich w Sieradzu: obejmujące: - dojazd na wskazane miejsce, - inwentaryzacja drzew w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, - wykonanie opracowania – opinii dendrologicznej z ww. inwentaryzacji. Szczegółowy zakres ujęty został w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) i w Części II SWZ - wzór umowy.
Interne Kennung: DZ.2611.32.2025 - Zadanie 5