2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování provozní podpory a rozvoje informačního systému Odborné způsobilosti a související integrační platformy 2025-2029
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služeb podpory a legislativního rozvoje informačního systému pro podporu agendy Odborné způsobilosti pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin a související integrační platformy (dále jen „Systém“) po dobu 48 měsíců.
Interne Kennung: UKZUZ 041159/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
5. Los
Los: LOT-0002