2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pastatų remonto, atnaujinimo darbai
Beschreibung: FASADO TVARKYBOS DARBŲ MAŽOS VERTĖS VIEŠOJO PIRKIMO SUPAPRASTINTAS ATVIRAS KONKURSAS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Viešųjų pirkimų įstatymo 60 straipsnio 2 dalis
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0