See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD – Dodávka motorové nafty (2026)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody dle § 131 a násl. ZVZ s jedním účastníkem na průběžnou dodávku motorové nafty v roce 2026 pro potřeby jednotlivých organizačních jednotek zadavatele. Zadavatel se v souladu s § 101 ZVZ rozhodl rozdělit předmět veřejné zakázky na 4 části. Každá z částí veřejné zakázky bude posuzována a hodnocena samostatně.
Interne Kennung: VLS-NAK-2025-639-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: část č. 4 VZ - Dodávka nafty – Jihočeský kraj
Beschreibung: Dodávka nafty
Interne Kennung: část č. 4
Los: LOT-0003
Titel: část č. 3 VZ - Dodávka nafty – Karlovarský kraj a Plzeňský kraj
Interne Kennung: část č. 3
Los: LOT-0002
Titel: Část č. 2 VZ - Dodávka nafty – Moravskoslezský kraj a Olomoucký kraj
Interne Kennung: část č. 2
Los: LOT-0001
Titel: část č. 1 VZ - Dodávka nafty – Liberecký kraj a Středočeský kraj
Beschreibung: dodávka nafty
Interne Kennung: část č. 1