2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aangaande geïntegreerde wasserijdiensten voor bewoners, plat linnen en werkkledij inclusief huur werkkledij en digitaal beheerplatform
Beschreibung: De opdracht betreft het selecteren van kandidaten voor de gunning van een geïntegreerde oplossing voor wasserijdiensten voor bewonerslinnen, plat linnen en werkkledij. Inclusief huur van werkkledij en digitaal beheerplatform. De gedetailleerde technische en functionele vereisten worden opgenomen in het bestek (fase 2).
Interne Kennung: 2026_013
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_013 - 1
Beschreibung: Raamovereenkomst geïntegreerde wasserijdiensten voor bewonerslinnen, plat linnen en werkkledij inclusief digitaal beheerplatform
Interne Kennung: 1
516455-2026 - Competition
Prior information notice or a periodic indicative notice used as a call for competition – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026_013
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98310000 Washing and dry-cleaning services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026_013 - 1
Internal identifier: 1