2. Verfahren
Verfahren
Titel: Selectie ontwerpteam MFA Doornspijk, Elburg
Beschreibung: De gemeente Elburg is voornemens een overeenkomst aan te gaan voor de realisatie van de nieuwbouw van circa 3000 m2 BVO ter vervanging van het huidige dorpshuis. Discipline 1: Architectonisch en aanbestedingstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp en terrein, plus begeleiding tijdens de uitvoering. • Discipline 2: Ontwerp van terrein en infra (boven- en ondergronds), aanbestedingsgereed maken en uitvoering begeleiden. • Discipline 3: Ontwerpen, adviseren en aanbestedingsgereed maken van het constructief ontwerp en begeleiden van de uitvoering. • Discipline 4: Ontwerpen, adviseren en aanbestedingsgereed maken van het installatietechnisch ontwerp en begeleiding van de uitvoering. • Discipline 5: Adviseren over bouwfysica, akoestiek, duurzaamheid en brandveiligheid. • Discipline 6: Opstellen van kostenramingen (bouw, installatie, stichting, exploitatie, huur) door alle fasen heen en adviseren over optimalisaties binnen budget. 3000 m2 BVO
Interne Kennung: P2000301
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Integraal ontwerpteam MFA Doornspijk, Elburg
Interne Kennung: 1