2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE USŁUGI REMONTU WÓZKA MOTOROWEGO TOROWEGO TYPU CSW 44.01
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi remontu wózka motorowego sieciowego typu CSW 44.01 wraz z przystosowaniem do przewozu podbijarki torowej oraz podawania napędu hydraulicznego i obsługi podbijarki torowej.
Vorherige Bekanntmachung: 354050-2026
Interne Kennung: 023/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001