See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mebli biurowych - foteli biurowych, metalowych szaf aktowych, biurek wraz z kontenerkami
Beschreibung: Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39112000 Stühle, 39132100 Aktenschränke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1: dostawa foteli biurowych -Szczecin 1
Beschreibung: Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 278 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III lub IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 1: dostawa foteli biurowych -Szczecin 1
Haupteinstufung (cpv): 39112000 Stühle
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wielkość opcji - maksymalnie 56 sztuk
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2: Dostawa foteli biurowych -Szczecin2
Beschreibung: Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 156 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 2: Dostawa foteli biurowych -Szczecin 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wielkość opcji - maksymalnie 31 sztuk
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3: Dostawa foteli biurowych -Szczecin 3
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 150 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 3: Dostawa foteli biurowych -Szczecin 3
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 30 sztuk
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4: Dostawa foteli biurowych -Koszalin
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 197 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 4: Dostawa foteli biurowych -Koszalin
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 39 sztuk
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5: Dostawa foteli biurowych -Szczecinek
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 129 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 5: Dostawa foteli biurowych -Szczecinek
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 26 sztuk
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6: Dostawa foteli biurowych -Świnoujście
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 90 sztuk foteli biurowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 6: Dostawa foteli biurowych -Świnoujście
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 18 sztuk
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7: Dostawa szaf metalowych -Szczecin
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 111 sztuk szaf metalowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 7: Dostawa szaf metalowych -Szczecin
Haupteinstufung (cpv): 39132100 Aktenschränke
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 20 sztuk
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8: Dostawa szaf metalowych -Koszalin
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 44 sztuk szaf metalowych - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 8: Dostawa szaf metalowych -Koszalin
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Wysokość opcji - maksymalnie 10 sztuk
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9: Dostawa biurek z kontenerkami -Szczecin
Beschreibung: Plan zakupu | Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert - dostawa 100 sztuk biurek wraz z kontenerkami - planowane wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego III albo IV kwartał 2026 r.
Interne Kennung: Część nr 9: Dostawa biurek z kontenerkami -Szczecin
Haupteinstufung (cpv): 39121100 Schreibtische
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10: Dostawa biurek z kontenerkami -Koszalin
Interne Kennung: Część nr 10: Dostawa biurek z kontenerkami -Koszalin