2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Inhuur uitzendkrachten
Beschreibung: SR wenst voor de percelen 1 t/m 3 per perceel een raamovereenkomst af te sluiten met twee (2) partijen voor de inhuur van uitzendkrachten. Tevens is een doelstelling van deze aanbesteding dat alle externe inhuur rechtmatig, doelmatig en transparant wordt vormgegeven. De opdracht is verdeeld in drie (3) percelen, te weten: 1. Perceel Algemeen; 2. Perceel (Groen)onderhoudspersoneel; 3. Perceel Zwembadpersoneel. Zie beschrijvend document
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Algemeen
Beschreibung: SR kent vier (4) afdelingen Klant en Programmering, Binnensport en Buitensport Zwembaden en Kwaliteit en Support. Binnen perceel 1 Algemeen vallen alle functies in de functieschalen 1 tot en met 9, met uitzondering van de functies in de overige percelen. Het betreft onder andere, maar niet uitsluitend, de volgende functies: • Administratief medewerker • Receptiemedewerker/Caissière • Horecamedewerker • Hulpkok • Zelfstandig Werkend Kok
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1, 2 en 3 SR is voornemens om voor per perceel een raamovereenkomst met twee (2) partijen af te sluiten. Eén (1) partij zal de winnaar zijn van dit perceel en zal tevens de hoofdcontractant worden. De partij die als tweede eindigt bij een perceel zal de vaste back-up zijn. Alle aanvragen zullen per perceel eerst aan de hoofdcontractant worden aangeboden, als deze niet kunnen leveren zal de opdracht aan de tweede contractant worden aangeboden. De aanvangsdatum van de raamovereenkomst is 1 januari 2027.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - (Groen)onderhoudspersoneel
Beschreibung: Perceel 2 (Groen)onderhoudspersoneel Dit perceel betreft specifieke functies voor gekwalificeerd personeel en valt onder de afdeling Buitensport & Onderhoud. Deze afdeling bestaat uit 2 teams: team Buitensport en team Onderhoud. Het team Buitensport is verantwoordelijk voor het dagelijks onderhoud en de verhuur van 50 buitensportcomplexen, 16 schoolsportcomplexen en 6 tenniscomplexen. Het team Onderhoud is verantwoordelijk voor al het onderhoud aan onze sporthallen, gymzalen, zwembaden en buitensportlocaties. De gevraagde functies binnen dit perceel vallen veelal onder team Buitensport. Het betreft onder anderen, maar niet uitsluitend, de volgende functie: • Onderhoudsmedewerker groen/sportterreinen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Zwembadpersoneel
Beschreibung: Perceel 3 Zwembadpersoneel SR heeft in totaal 10 zwembaden in Rotterdam: 8 binnen- en 2 buitenbaden. Het zwembadpersoneel valt onder de afdeling Zwembaden. Voor dit perceel is SR op zoek naar gekwalificeerd personeel. Het betreft onder anderen de volgende functies: • Toezichthouder zwembad (binnen- en buitenbaden); o Moet in het bezit zijn van diploma's: EHBO, Lifeguard zwemmend redden voor Zwembaden • Zwemonderwijzer leszwemmen; o Moet in het bezit zijn van diploma's: EHBO, Lifeguard zwemmend redden voor Zwembaden, Docent Zwem ABC • Aquasport docent; o Moet in het bezit zijn van diploma's: EHBO, Lifeguard zwemmend redden voor Zwembaden, aquasport diploma’s
Interne Kennung: 3