See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór o zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wyszków – Sektory I, II i III.
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym: odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), odbieranie odpadów segregowanych, odbieranie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odbieranie odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów. Zagospodarowanie odebranych opadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym hierarchią postępowania z odpadami, w tym: poprzez przekazanie niesegregowanych (zmieszane) odpady komunalne do instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38b ust. I pkt. I ustawy o odpadach i/lub instalacji przeznaczonej do termicznego przekształcania odpadów komunalnych zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy o odpadach, zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych poprzez przekazanie ich do recyklingu, odzysku lub unieszkodliwiania z sektorów I,II,III
Interne Kennung: IPF.271.31.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór o zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wyszków – Sektory I
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym: odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), odbieranie odpadów segregowanych, odbieranie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odbieranie odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów. Zagospodarowanie odebranych opadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym hierarchą postępowania z odpadami; poprzez przekazanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38b ust. I pkt. I ustawy o odpadach i/lub instalacji przeznaczonej do termicznego przekształcania odpadów komunalnych zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy o odpadach, zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych poprzez przekazanie ich do recyklingu, odzysku lub unieszkodliwiania z sektoru I.
Interne Kennung: Sektor I
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór o zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wyszków – Sektory II
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym: odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), odbieranie odpadów segregowanych, odbieranie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odbieranie odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów. Zagospodarowanie odebranych opadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym hierarchą postępowania z odpadami; poprzez przekazanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38b ust. I pkt. I ustawy o odpadach i/lub instalacji przeznaczonej do termicznego przekształcania odpadów komunalnych zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy o odpadach, zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych poprzez przekazanie ich do recyklingu, odzysku lub unieszkodliwiania z sektoru II.
Interne Kennung: Sektor II
Los: LOT-0003
Titel: Odbiór o zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Wyszków – Sektory III
Beschreibung: Odbieranie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, w tym: odbieranie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych), odbieranie odpadów segregowanych, odbieranie odpadów wielkogabarytowych i zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odbieranie odpadów ulegających biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów. Zagospodarowanie odebranych opadów komunalnych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym hierarchą postępowania z odpadami; poprzez przekazanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych do instalacji komunalnej, o której mowa w art. 38b ust. I pkt. I ustawy o odpadach i/lub instalacji przeznaczonej do termicznego przekształcania odpadów komunalnych zgodnie z przepisami ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz ustawy o odpadach, zagospodarowanie selektywnie zebranych odpadów komunalnych poprzez przekazanie ich do recyklingu, odzysku lub unieszkodliwiania z sektoru III.
Interne Kennung: Sektor III