2. Verfahren
Verfahren
Titel: Contratación del servicio de podología en varios Casals Cívics i Comunitaris de la Direcció General d’Acció Comunitària i Innovació Social
Beschreibung: Contratación del servicio de podología en varios Casals Cívics i Comunitaris de la Direcció General d’Acció Comunitària i Innovació Social
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000