See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup licencji oprogramowania do zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi (PAM), licencji oprogramowania do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej oraz licencji oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wdrożenia oraz usługą wsparcia technicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji oprogramowania do zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi (PAM), licencji oprogramowania do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej oraz licencji oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wdrożenia oraz usługą wsparcia technicznego. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: 1) Część I – Zakup i wdrożenie licencji rozwiązania PAM (Privileged Access Management) wraz z usługą wsparcia technicznego, 2) Część II – Zakup i wdrożenie licencji oprogramowania do skanera podatności wraz z usługą wsparcia technicznego, 3) Część III – Zakup i wdrożenie licencji oprogramowania NDR (Network Detection and Response) wraz z usługą wsparcia technicznego.
Vorherige Bekanntmachung: 220508-2026
Interne Kennung: 6/2026/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup licencji oprogramowania do zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi (PAM), licencji oprogramowania do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej oraz licencji oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wdrożenia oraz usługą wsparcia technicznego. Część I – Zakup i wdrożenie licencji rozwiązania PAM
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji został określony w Projektowanych Postanowieniach Umowy (załącznik nr 2a do SWZ – dla Części I, załącznik nr 2b do SWZ – dla Części II, załącznik nr 2c do SWZ – dla Części III), Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).
Interne Kennung: 6/2026/P - część I
Los: LOT-0002
Titel: Zakup licencji oprogramowania do zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi (PAM), licencji oprogramowania do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej oraz licencji oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wdrożenia oraz usługą wsparcia technicznego. Część II – Zakup i wdrożenie licencji oprogramowania do skanera podatności
Interne Kennung: 6/2026/P - część II
Los: LOT-0003
Titel: Zakup licencji oprogramowania do zarządzania uprawnieniami uprzywilejowanymi (PAM), licencji oprogramowania do automatycznego wykrywania podatności w infrastrukturze teleinformatycznej oraz licencji oprogramowania do monitorowania sieci i reagowania na zagrożenia wraz z usługą wdrożenia oraz usługą wsparcia technicznego. Część II – Zakup i wdrożenie licencji oprogramowania NDR
Interne Kennung: 6/2026/P - część III