2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin na warunkach określonych w ustawie z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026, poz. 43 z późn. zm.) oraz wydanymi na jej podstawie aktami wykonawczymi do obiektów (punktów poborów) Zamawiającego wymienionych w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (zał. nr 2A, 2B, 2C, 2D do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 345303-2026
Interne Kennung: 11/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się również Wykonawcę na podstawie:1) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), dalej: rozporządzenie 833/2014, w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), dalej: rozporządzenie 2022/576; 2)art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t. j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 z późn. zm.). 1.Wykonawcy, którzy ubiegają się wspólnie o udzielenie zamówienia, zobowiązani są do ustanowienia Pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. W takim przypadku do oferty należy dołączyć dokument potwierdzający ustanowienie pełnomocnika/lidera konsorcjum. Pełnomocnictwo musi zawierać pełną nazwę wszystkich uczestników konsorcjum oraz musi być sporządzone zgodnie z SWZ rozdz. IX ust. 1 pkt 1.4. 2. Badanie braku podstaw do wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia przeprowadzane będzie w odniesieniu do każdego z Wykonawców występujących wspólnie. 3.W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie oświadczenia, o których mowa w rozdz. VI pkt 1.1 SWZ składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie to potwierdza brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu. 4.Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają wraz z ofertą oświadczenie, z którego wynika które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. 5.Wspólnicy spółki cywilnej są traktowani jak Wykonawcy składający ofertę wspólną i mają do nich zastosowanie zasady określone w niniejszym rozdziale. 6.Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z Pełnomocnikiem. 1.Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1.3 lit. e) składa dokument lub dokumenty wystawione w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy, potwierdzające, że nie otwarto jego likwidacji, nie ogłoszono upadłości, jego aktywami nie zarządza likwidator lub sąd, nie zawarł układu z wierzycielami, jego działalność gospodarcza nie jest zawieszona ani nie znajduje się on w innej tego rodzaju sytuacji wynikającej z podobnej procedury przewidzianej w przepisach miejsca wszczęcia tej procedury. 2.Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej zamiast dokumentu, o którym mowa w rozdziale VI pkt 1.3 lit. b) składa informację z odpowiedniego rejestru, takiego jak rejestr sądowy, albo, w przypadku braku takiego rejestru, inny równoważny dokument wydany przez właściwy organ sądowy lub administracyjny kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy w zakresie, o którym mowa w pkt 1.3 lit. b). 3.Dokumenty, o których mowa w ust. 1 powinny być wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem. 4.Dokumenty, o których mowa w ust. 2 powinny być wystawione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed ich złożeniem. 5.Jeżeli w kraju w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 1, zastępuje się je dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy lub miejsce zamieszkania osoby, której dokument miał dotyczyć. Przepis ust. 3 stosuje się. 6. Jeżeli w kraju w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie wydaje się dokumentów, o których mowa w ust. 2 lub gdy dokumenty te nie odnoszą się do wszystkich przypadków, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, zastępuje się je odpowiednio w całości lub w części dokumentem zawierającym odpowiednio oświadczenie Wykonawcy, ze wskazaniem osoby albo osób uprawnionych do jego reprezentacji, lub oświadczenie osoby, której dokument miał dotyczyć, złożone pod przysięgą, lub, jeżeli w kraju, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, lub miejsce zamieszkania ma osoba, której dokument dotyczy nie ma przepisów o oświadczeniu pod przysięgą, złożone przed organem sądowym lub administracyjnym, notariuszem, organem samorządu zawodowego lub gospodarczego, właściwym ze względu na siedzibę lub miejsce zamieszkania Wykonawcy. Przepis ust. 4 stosuje się.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin część I
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do wieży obserwacyjnej w m. Kostomłoty, kontenerów elektryczno-teletechnicznych w m.: Wygoda, Pratulin, Pawluki, Murawiec, Kodeń, Szostaki, Sławatycze
Interne Kennung: CZĘŚĆ I – grupa taryfowa C21
Menge: 1 374 680
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin część II
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do Placówek SG w Sławatyczach, Białej Podlaskiej, Terespolu, Bohukałach.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II – grupa taryfowa C24
Menge: 653 913
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin część IV
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do budynków mieszkalnych SG w Janowie Podlaskim, Bohukałach
Interne Kennung: CZĘŚĆ IV – grupa taryfowa G11
Menge: 4 298
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa energii elektrycznej na obszarze PGE Dystrybucja S.A. Oddział Lublin część III
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do Placówek SG w Janowie Podlaskim, Kodniu, Dołhobrodach
Interne Kennung: CZĘŚĆ III – grupa taryfowa C11
Menge: 179 135