See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Доставка на лекарствени продукти от анатомо – терапевтична група В Кръв и кръвообразуващи органи, по обособени позиции за нуждите на НМТБ „Цар Борис ІІІ”-II /част/
Beschreibung: „Доставка на лекарствени продукти от анатомо – терапевтична група В Кръв и кръвообразуващи органи, по обособени позиции за нуждите на НМТБ „Цар Борис ІІІ”- II /част/
Interne Kennung: 358748
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mannitol, 10 %, Solution for infusion - 500ml
Beschreibung: Mannitol, 10 %, Solution for infusion - 500ml- 10 000 банка
Interne Kennung: 359024
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Съгласно чл. 116, ал.1, т.1 от ЗОП се предвижда възможност за изменение на договора: „При липса на нов договор със същия предмет, сключен по реда на ЗОП, и в случай, че след изтичане срока на договора не е изчерпана стойността му, то същият може да бъде удължен до изразходване на предвидената в него сума, но не повече от 6 (шест) месеца.”.