See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup urządzeń pomiarowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup urządzeń pomiarowych. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część I - Analizator mobilny (Dostawa przenośnego przyrządu pomiarowego - analizatora widma wraz z wyposażeniem) – w ilości 2 kompletów. Część II - Analizator stacjonarny (Dostawa stacjonarnego analizatora widma wraz z okablowaniem i modułami) – 1 komplet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawarty jest odpowiednio w Załączniku Nr 1a do SWZ (dla części I) oraz Załączniku Nr 1b do SWZ (dla części II) – Opis przedmiotu zamówienia (zwany dalej OPZ). Przedmiot Umowy realizowany będzie: dla Części I – w terminie 10 tygodni od dnia zawarcia umowy; dla Części II – w terminie 10 tygodni od dnia zawarcia umowy.
Interne Kennung: BO/36/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38552000 Elektronische Messgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Analizator mobilny (Dostawa przenośnego przyrządu pomiarowego - analizatora widma wraz z wyposażeniem)
Beschreibung: Część I - Analizator mobilny (Dostawa przenośnego przyrządu pomiarowego - analizatora widma wraz z wyposażeniem), Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr 1a do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Analizator stacjonarny (Dostawa stacjonarnego analizatora widma wraz z okablowaniem i modułami) – 1 komplet.
Beschreibung: Część II - Analizator stacjonarny (Dostawa stacjonarnego analizatora widma wraz z okablowaniem i modułami) – 1 komplet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części zawarty jest w Załączniku Nr 1b do SWZ .